DANSE Drupal - Audit - Notification - Subscription - Event (2.0.0-rc2) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Log
ar: السجل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Update
ar: تحديث

en: Event
ar: الحدث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Create
ar: أنشئ

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Change
ar: تغيير

en: Topic
ar: المناقشة

en: Reference
ar: مرجع

en: Apply
ar: تطبيق

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Trigger
ar: المُطلِق

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
