DANSE Drupal - Audit - Notification - Subscription - Event (2.0.0) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Log
gl: Rexistro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Update
gl: Actualizar

en: Event
gl: Evento

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Create
gl: Crear

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Change
gl: Cambiar

en: Topic
gl: Tema

en: Reference
gl: Referencia

en: Apply
gl: Aplicar

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Config
gl: Configuración

en: Trigger
gl: Disparador

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
