DANSE Drupal - Audit - Notification - Subscription - Event (2.1.0) - en to es translation catalogue (40 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Log
es: Registro

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Update
es: Actualizar

en: Event
es: Evento

en: Subscriptions
es: Suscripciones

en: User
es: Usuario

en: Email
es: Correo electrónico

en: Created
es: Creado

en: Create
es: Crear

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Success
es: Éxito

en: Weeks
es: Semanas

en: Notifications
es: Avisos

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Change
es: Cambiar

en: Topic
es: Tema

en: Days
es: Días

en: Months
es: Meses

en: Reference
es: Referencia

en: Plugin
es: Extensión

en: Processed
es: Procesado

en: Apply
es: Aplicar

en: Form
es: Formulario

en: Publish
es: Publicar

en: Unpublish
es: Despublicar

en: Years
es: Años

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Notification
es: Notificación

en: Trigger
es: Disparador

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Silent
es: Silencioso

en: Master
es: Máster
