DANSE Drupal - Audit - Notification - Subscription - Event (2.2.19) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: updated
az: yeniləndi

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Comment
az: Şərh

en: Widget
az: Vidcet

en: Desc
az: azaldın

en: Role
az: Rollar

en: Sort by
az: Sırala

en: Change
az: Dəyişmək

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Topic
az: Mövzu

en: Reference
az: Istinad

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Form
az: Forma

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
