DANSE Drupal - Audit - Notification - Subscription - Event (2.2.5) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Log
lt: Įrašas

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: updated
lt: atnaujinta

en: created
lt: sukurta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Event
lt: Įvykis

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Comment
lt: Komentaras

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Change
lt: Keisti

en: published
lt: paskelbtas

en: Topic
lt: Tema

en: Days
lt: Dienos

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Form
lt: Forma

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: deleted
lt: pašalinta

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Trigger
lt: Spragtukas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Silent
lt: Tylusis
