Dark Awesome (1.2.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Location
lt: Vieta

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė
