Dark Awesome (1.3.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Contact
ar: اتصل

en: Location
ar: الموضع

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول
