Dashboards with Layout Builder (2.0.3) - en to ro translation catalogue (58 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Category
ro: Categorie

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Time
ro: Ora

en: View
ro: Afişează

en: Layout
ro: Prezentare

en: Statistics
ro: Statistici

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Error
ro: Eroare

en: All
ro: Toate

en: Year
ro: Anul

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: Up to date
ro: Actualizat

en: Update available
ro: Actualizare disponibilă

en: Comment
ro: Comentariu

en: Count
ro: Contor

en: Warning
ro: Avertizare

en: Authored by
ro: Autor

en: Month
ro: Lună

en: Desc
ro: Descendent

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: Users
ro: Utilizatori

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Today
ro: Azi

en: Hour
ro: Oră

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Errors
ro: Erori

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Post date
ro: Data postării

en: Comment count
ro: Contor comentarii

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Discard changes
ro: Renunțare la modificări

en: Show description
ro: Arată descrierea

en: Warnings
ro: Avertizări

en: All content
ro: Tot conținutul

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Comment list
ro: Listă de comentarii

en: Weight.
ro: Greutate.

[ctx: Examined]
en: Checked
ro: Verificat
