Dashboards with Layout Builder (2.1.0) - en to ne translation catalogue (33 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Error
ne: त्रुटि

en: All
ne: सबै

en: Year
ne: वर्ष

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Up to date
ne: अपडेट

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Authored by
ne: लेखक

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Today
ne: आज

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
