Dashboards with Layout Builder (2.1.1) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Actions
fa: عملکردها

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Weight
fa: وزن

en: Category
fa: دسته بندی

en: Label
fa: برچسب

en: Time
fa: زمان

en: View
fa: مشاهده

en: Statistics
fa: آمار

en: Error
fa: خطا

en: Year
fa: سال

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Up to date
fa: به‌روز

en: Update available
fa: به‌روزرسانی در دسترس است

en: Module update status
fa: وضعیت به‌روزرسانی ماژول

en: Count
fa: شمارش

en: Warning
fa: اخطار

en: Month
fa: ماه

en: Day
fa: روز

en: Users
fa: کاربران

en: Today
fa: امروز

en: Period
fa: دوره

en: Hour
fa: ساعت

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Webform
fa: فرم ساز

en: About
fa: درباره

en: This week
fa: این هفته

en: This month
fa: این ماه

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Dashboard settings
fa: تنظیمات داشبورد

en: Weight for @title
fa: وزن @title
