Dashboards with Layout Builder (2.1.7) - en to he translation catalogue (66 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Actions
he: פעולות

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Category
he: קטגוריה

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Time
he: זמן

en: View
he: צפיה

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Error
he: שגיאה

en: All
he: הכל

en: Year
he: שנה

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Up to date
he: מעודכן

en: Update available
he: קיים עדכון

en: Comment
he: תגובה

en: Count
he: כמות

en: Warning
he: אזהרה

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Node Type
he: סוג פריט תוכן

en: Month
he: חודש

en: Desc
he: יורד

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Users
he: חברי האתר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Today
he: היום

en: Yesterday
he: אתמול

en: Hour
he: שעה

en: Permissions
he: הרשאות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Errors
he: שגיאות

en: This month
he: בחודש זה

en: This year
he: בשנה הנוכחית

en: Last seven days
he: בשבעת הימים האחרונים

en: My content
he: התוכן שלי

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Dashboard settings
he: הגדרות לוח הבקרה

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Comment count
he: מספר התגובות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Discard changes
he: ביטול שינויים

en: Show description
he: הצגת תיאור

en: Warnings
he: אזהרות

en: All content
he: כל התכנים

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: The layout has been saved.
he: הפריסה נשמרה.

en: Manage permissions
he: ניהול הרשאות
