Dashboards with Layout Builder (8.x-1.0-alpha8) - en to hy translation catalogue (34 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Year
hy: Տարի

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Count
hy: քանակ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Today
hy: Այսօր

en: Hour
hy: Ժամ

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
