Dashboards with Layout Builder (8.x-1.0-beta10) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Weight
ur: وزن

en: Category
ur: زمرہ

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Time
ur: وقت

en: Views
ur: ویوز

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
