Dashboards with Layout Builder (8.x-1.0-beta6) - en to ml translation catalogue (21 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Time
ml: സമയം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
