Data Pipelines (1.0.0-alpha16) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Log
ar: السجل

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Details
ar: التفاصيل

en: Destination
ar: الوجهة

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Process
ar: عملية

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Source
ar: المصدر

en: Data
ar: المعطيات

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
