Data Pipelines (1.0.0-alpha18) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Details
az: Detallar

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Source
az: Mənbə

en: Testing
az: Test
