Data Pipelines (1.0.0-alpha22) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Log
he: יומן פעילות

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Details
he: פרטים

en: Destination
he: יעד

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Delimiter
he: מפריד

en: Source
he: מקור

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Data
he: נתונים

en: Destinations
he: יעדים

en: Machine Name
he: שם מכונה
