Data Pipelines (2.2.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Log
lt: Įrašas

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Process
lt: Procesas

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Source
lt: Šaltinis

en: Data
lt: Duomenys

en: Null
lt: Nulis
