Data Policy (2.0.9) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ
