Data field (2.0.7) - en to et translation catalogue (242 entries)

en: list
et: nimekiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: weight
et: kaal

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: yes
et: jah

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Open
et: Avatud

en: Small
et: Väike

en: Time
et: Aeg

en: Add
et: Lisa

en: Refresh
et: Värskenda

en: never
et: mitte kunagi

en: Text
et: Tekst

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Total
et: Kokku

en: Attachment
et: Manus

en: Add another
et: Lisa veel üks

en: Email
et: E-kiri

en: no
et: ei

en: Separator
et: Eraldaja

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Area
et: Pindala

en: View arguments
et: Vaate argumendid

en: Off
et: Väljas

en: Footer
et: Jalus

en: Inline
et: Samal real

en: Custom
et: Kohandatud

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Original image
et: Algne pilt

en: Mode
et: Viis

en: Normal
et: Tavaline

en: N/A
et: Puudub

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Maximum
et: Maksimum

en: Line
et: Rida

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Medium
et: Keskmine

en: Sortable
et: Sorditav

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Month
et: Kuu

en: Details
et: Üksikasjad

en: Week
et: Nädal

en: Table
et: Tabel

en: List type
et: Loendi liik

en: String
et: Sõne

en: Last
et: Viimane

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Rows
et: Ridu

en: Clone
et: Klooni

en: Template
et: Mall

en: Hidden
et: Peidetud

en: Show
et: Näita

en: Key
et: Võti

en: to
et: -

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: First
et: Esimene

en: Limit
et: Limiit

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Caption
et: Pealkiri

en: characters
et: tähemärgid

en: Show field
et: Näita välja

en: Max
et: Maksimaalne

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Unformatted
et: Vormindamata

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Ok
et: Olgu

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Select
et: Vali

en: Above
et: Üleval

en: Trimmed
et: Lühendatud

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
et: Sisesta vaatele edastatavad argumendid komaga eraldatud nimekirjana.

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
et: Kogu andmebaasi salvestatava numbri pikkus koos komakohast paremale jäävate numbritega.

en: The number of digits to the right of the decimal.
et: Numbrite arv komakohast paremal.

en: Decimal marker
et: Komakoha tähis

en: Allowed values
et: Lubatud väärtused

en: Check boxes/radio buttons
et: Märkeruudud/raadionupud

en: Single on/off checkbox
et: Üksik sees/väljas valikkast

en: Text area (multiple rows)
et: Tekstiväli (mitu rida)

en: Space
et: Ruum

en: Telephone
et: Telefon

en: Columns
et: Veerud

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Search content
et: Otsi sisust

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: File directory
et: Failide kataloog

en: Column
et: Tulp

en: - Select -
et: - Vali -

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: Direction
et: Suund

en: of
et: /

en: No link
et: Link puudub

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Decimal point
et: punkt

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Comma
et: koma

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: Min
et: Minimaalne

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: URL to file
et: Failile viitav URL

en: Number field
et: Numbriväli

en: Text format
et: Tekstivorming

en: - Select a field type -
et: - Vali välja tüüp -

en: Unsigned
et: Märgita

en: Relative date
et: Suhteline kuupäev

en: Formatter settings
et: Vormindaja seaded

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
et: See väli salvestab numbri andmebaasis fikseeritud kümnendarvu formaadi alusel.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
et: See väli salvestab numbri andmebaasi reaalarvuna.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
et: Minimaalne väärtus, mis on antud väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid miinimumi mitte kasutada.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
et: Maksimaalne väärtus, mis on selles väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid maksimumi mitte kasutada.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
et: Määra väärtusele eesliide, näiteks '$' või '&euro;'. Jäta tühjaks, kui pole vaja. Eralda ainsus ja mitus vormid püstkriipsuga (nael|naela).

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
et: Valikuline alamkataloog üleslaaditavate failide salvestuskataloogis. Ära sisesta siia kaldkriipse.

en: Generic file
et: Tavaline fail

en: Table of files
et: Failide tabel

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil

en: no preview
et: eelvaade puudub

en: The preview image will be shown while editing the content.
et: Eelvaate pilti näidatakse sisu muutmise ajal.

en: Date type
et: Kuupäeva tüüp

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
et: Määra väärtusele järelliide, näiteks 'm', 'kb/s'. Jäta tühjaks, kui pole vaja. Eralda ainsus ja mitmus vormid püstkriipsuga (nael|naela).

en: Thousand marker
et: Tuhandete eraldaja

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: Trim length
et: Lühenda pikkust

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
et: Võimalike väärtuste nimekiri. Sisesta üks väärtus reale vormingus võtmeväärtus|nimetus.

en: The entity type.
et: Olemi tüüp.

en: Unformatted list
et: Vormindamata nimekiri

en: Relative default value
et: Suhteline vaikeväärtus

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: An autocomplete text field.
et: Iselõppevate terminite väli.

en: Display the label of the referenced entities.
et: Kuva viidatud olemite silti.

en: Rendered entity
et: Renderdatud olem

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
et: Kuva entity_view() poolt esitatud olemid.

en: Link label to the referenced entity
et: Lingi silt viidatud olemile

en: Link to the referenced entity
et: Link viidatud olemile

en: Rendered as @mode
et: Esitatud kui @mode

en: Default date
et: Vaikimisi kuupäev

en: Entity reference
et: Olemi viide

en: Apostrophe
et: Ülakoma

en: Thin space
et: Õhuke ruum

en: All kind of entities, e.g. nodes, comments or users.
et: Kõik olemitüübid, n. sisulehed, kommentaarid või kasutajad.

en: Choose the type of date to create.
et: Vali millist tüüpi kuupäeva luua.

en: Set a default value for this date.
et: Määra selle kuupäeva vaikeväärtus.

en: Telephone number
et: Telefoninumber

en: This field stores a telephone number in the database.
et: Antud väli hoiab andmebaasis telefoninumbrit.

en: Link using text: @title
et: Lingi tekstiga: @title

en: Link using provided telephone number.
et: Lingi antud telefoninumbriga.

en: Display the ID of the referenced entities.
et: Kuva viidatud olemi ID-d.

en: Telephone link
et: Telefoni link

en: An entity field containing a URI.
et: URI väärtust sisaldav olemi väli.

en: Number (decimal)
et: Number (kümnendarv)

en: Number (float)
et: Number (ujukomaarv)

en: Number (integer)
et: Number (täisarv)

en: An entity field containing a UNIX timestamp value.
et: Olemi väli, mis sisaldab UNIX ajatemplit.

en: File URI
et: Faili URI

en: "On" label
et: "Sees" oleku märgend

en: "Off" label
et: "Väljas" oleku märgend

en: @label referenced from @field_name
et: @label, sellele viitab @field_name-st

en: On label
et: Sees oleku märgend

en: Off label
et: Väljas oleku märgend

en: Datetime Timestamp
et: Datetime ajatempel

en: Display prefix and suffix
et: Kuva eesliide ja järelliide

en: Text (plain)
et: Tekst (tavatekst)

en: A field containing a plain string value.
et: Väli mis sisaldab lihtsat stringi väärtust.

en: Text (plain, long)
et: Tekst (tavatekst, pikk)

en: A field containing a long string value.
et: Väli mis sisaldab pikka string väärtust.

en: Link to URI
et: Link URI-le

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile

en: Field settings (@on_label / @off_label)
et: Välja seaded (@on_label / @off_label)

en: This must be an external URL such as %url.
et: See peab olema väline URL nagu näiteks %url.

en: @entity using @field_name
et: @entity kasutab välja @field_name

en: Display the file download URI
et: Kuva faili allalaadimise URI

en: Trimmed limit
et: Pikkuse piirang

en: Trimmed limit: @trim_length characters
et: Piiratud tekstipikkuse limiit: @trim_length tähemärki

en: Future format
et: Tuleviku formaat

en: Past format
et: Mineviku formaat

en: Use <em>@interval</em> where you want the formatted interval text to appear.
et: Kasuta <em>@interval</em>-i kui sa soovid vormindatud intervalli teksti kuvamist.

en: How many time interval units should be shown in the formatted output.
et: Kui paljusid aja intervalli ühikuid soovid näha vormindatud väljundis.

en: Future date: %display
et: Kuupäev tulevikus: %display

en: Past date: %display
et: Kuupäev minevikus: %display

en: Date format: @date_format
et: Kuupäeva vorming: @date_format

en: Custom date format: @custom_date_format
et: Kohandatud kuupäeva vorming: @custom_date_format

en: Time zone: @timezone
et: Ajavöönd: @timezone

en: Media library
et: Meediakogu

en: Entity browser
et: Olemi lehitseja

[ctx: decimal places]
en: Scale
et: Mastaap

en: Display: @true_label / @false_label
et: Vaade: : @true_label / @false_label

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See <a href="http://php.net/manual/function.strtotime.php">strtotime</a> for more details.
et: Kirjelda aega kasutades seost tänase päevaga, nt '+90 days' (90 päeva alates ajast, millal väli loodi) või '+1 Saturday' (järgmine laupäev). Vaata rohkem infot lehelt <a href="http://php.net/manual/function.strtotime.php">strtotime</a>.

en: Use description as link text
et: Kasuta kirjeldust viite tekstina

en: Allows you to select items from the media library.
et: Võimaldab valida elemente meediakogust.
