Data field (2.0.8) - en to rw translation catalogue (6 entries)

en: list
rw: urutonde

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: yes
rw: Yego

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya
