Data field (2.0.9) - en to ast translation catalogue (67 entries)

en: list
ast: llista

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: yes
ast: Sí

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Number
ast: Númberu

en: Password
ast: Clave

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Open
ast: Abrir

en: Small
ast: Pequeñu

en: Time
ast: Hora

en: Add
ast: Amestar

en: never
ast: nunca

en: Text
ast: Testu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: no
ast: non

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Custom
ast: Personalizáu

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: Widget type
ast: Triba de widget

en: Mode
ast: Mou

en: N/A
ast: N/D

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Maximum
ast: Máximu

en: Line
ast: Llinia

en: Scale
ast: Escalar

en: Medium
ast: Mediu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Details
ast: Detalles

en: Table
ast: Tabla

en: String
ast: Cadena

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Rows
ast: Fileres

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Show
ast: Amosar

en: Key
ast: Llave

en: Allowed values list
ast: Llistáu de valores permitios

en: Select list
ast: Esbilla

en: characters
ast: caráuteres

en: Unformatted
ast: Ensin formatu
