Data field (2.0.9) - en to bg translation catalogue (83 entries)

en: list
bg: списък

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: weight
bg: Тегло

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: yes
bg: да

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Number
bg: Число

en: Password
bg: Парола

en: - None -
bg: - Не -

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Open
bg: Отвори

en: Small
bg: Малък

en: Time
bg: Време

en: Add
bg: Добави

en: Refresh
bg: Обновяване

en: never
bg: никога

en: Text
bg: Текст

en: Timestamp
bg: Време

en: Total
bg: Общо

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Email
bg: Е-поща

en: no
bg: не

en: Year
bg: Година

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Url
bg: URL

en: Off
bg: Изключи

en: Footer
bg: Под черта

en: Inline
bg: В една линия

en: Custom
bg: Персонализиран

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Mode
bg: Режим

en: Medium
bg: Среда

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Month
bg: Месец

en: Details
bg: Детайли

en: Table
bg: Таблица

en: String
bg: Стринг

en: Template
bg: Шаблон

en: Hidden
bg: Скрит

en: Show
bg: Покажи

en: Key
bg: Ключ

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Unformatted
bg: Неформатиран

en: Select
bg: Избери

en: Trimmed
bg: Съкратен текст

en: Check boxes/radio buttons
bg: Отметки/радио — бутони

en: Single on/off checkbox
bg: Единична on/off отметка

en: Text area (multiple rows)
bg: Текстова област (много редове)

en: Field settings
bg: Настройки на полето

en: Search content
bg: Търсене на съдържание

en: Direction
bg: Посока

en: Date and time
bg: Дата и час

en: URL to file
bg: URL на файла

en: Text format
bg: Текстов формат

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
bg: Това поле съхранява число в базата данни в десетичен формат.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
bg: Това поле съхранява число в базата данни във формат с плаваща запетая.

en: Generic file
bg: Общ файл

en: Table of files
bg: Таблица от файлове
