dataLayer (2.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Term
lt: Terminas

en: Other
lt: Kiti

en: Role
lt: Rolė

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Expose
lt: Eksponuoti

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Global
lt: Globalus

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Meta data
lt: Meta duomenys
