dataLayer (8.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Term
ar: المصطلح

en: Other
ar: آخر

en: Role
ar: الدور

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Expose
ar: تعرض

en: Installed
ar: مثبت

en: Global
ar: عالمي

en: Entity type
ar: نوع الكيان
