DataTables (2.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: Search
pt: Buscar

en: Visible
pt: Visível

en: Last
pt: Último

en: Hidden
pt: Oculto

en: First
pt: Primeiro

en: Loading...
pt: Carregando...
