DataTables (2.0.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
