DataTables (2.0.1) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Separator
ca: Separador

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Sortable
ca: Ordenable

en: Align
ca: Alineació

en: Last
ca: Darrer

en: Hidden
ca: Ocult

en: First
ca: Primer

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Columns
ca: Columnes

en: Default order
ca: Ordre predeterminat

en: Default sort
ca: Ordenació predeterminada

en: Show the empty text in the table
ca: Mostrar la taula sense text

en: Hide empty columns
ca: Amaga les columnes buides

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total

en: Caption for the table
ca: Llegenda per la taula

en: Summary title
ca: Títol del resum

en: Table description
ca: Descripció de la taula

en: Columns name
ca: Nom de les columnes

en: Columns info
ca: Informació de les columnes

en: Column info
ca: Informació de la columna
