DataTables (2.0.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Hidden
ne: लुकेको
