Date iCal (4.0.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Priority
ur: ترجیح

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Description field
ur: تفصیل کی فیلڈ

en: Views
ur: ویوز

en: URL
ur: یو آر ایل
