Date iCal (4.0.3) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Location
ne: स्थान
