Date Point (1.2.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Fields
ar: الحقول

en: Widget
ar: عنصر إدخال

en: Granularity
ar: النعومة

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Precision
ar: الدقة

en: Time zone: @timezone
ar: المنطقة الزمنية: @timezone
