Date Point (1.4.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Precision
lt: Tikslumas

en: Step
lt: Žingsnis

en: Time zone: @timezone
lt: Laiko zona: @timezone
