Recurring Dates Field (8.x-2.0-beta1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന

en: Time zone
ml: സമയമേഖല

en: Integer
ml: പൂര്‍ണ്ണസംഖ്യ

en: Timezone
ml: സമയമേഖല
