Recurring Dates Field (8.x-2.0-beta3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Value
ur: قیمت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Label
ur: عنوان

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: Integer
ur: صحیح عدد

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Setting
ur: ترتیب
