Recurring Dates Field (8.x-2.0-beta4) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Value
fa: مقدار

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Hourly
fa: ساعتی

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Time zone
fa: ناحیه زمانی

en: Count
fa: شمارش

en: End
fa: پایان

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: Integer
fa: صحیح

en: Granularity
fa: تدریجی

en: Plugin
fa: افزونه

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Setting
fa: تنظیمات

en: Default time zone.
fa: ناحیه زمانی پیش‌فرض.
