Datetime Extras (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Year
lt: Metai

en: 1 day
lt: 1 diena

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Duration
lt: Laikas

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Minutes
lt: Minutės

en: 1 second
lt: @count sekundė

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: About
lt: Apie
