Datetime Extras (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Year
ar: السنة

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: End date
ar: تاريخ النهاية

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Seconds
ar: ثوان

en: 1 minute
ar: دقيقة واحدة

en: About
ar: حول

en: Date type
ar: نوع التاريخ

en: Time increments
ar: تزايدات الوقت

en: Choose the type of date to create.
ar: أختر نوع التاريخ الذي تريد إنشائه.

en: Time type
ar: نوع الوقت
