Datetime Extras (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Year
az: İl

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: End date
az: Son tarix

en: Duration
az: Müddət

en: Seconds
az: Saniyələr

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə

en: About
az: Haqqında

en: Date type
az: Tarix növü
