Dblog Quick filter (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Message
da: Meddelelse

en: User
da: Bruger

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Location
da: Lokation

en: Severity
da: Grad

en: Users
da: Brugere

en: Referrer
da: Henviser

en: Anonymous
da: Anonym
