Dblog Quick filter (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Location
gu: સ્થાન

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત
