Dblog Quick filter (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Message
jv: Pesen

en: User
jv: Panganggo

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Location
jv: Lokasi

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Users
jv: Panganggo

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal
