Dblog Quick filter (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
