Dblog Quick filter (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Message
eu: Mezua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Location
eu: Kokalekua

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa
