Dblog Quick filter (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Match case
kn: ಅಕ್ಷರಡ ಕೇಸನ್ನು ಹೊಂದಿಸು
