Dblog Quick filter (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: User
ps: غړی

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Anonymous
ps: ناپیژنده
