Dblog Quick filter (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Message
te: సందేశం

en: User
te: వాడుకరి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Anonymous
te: అనామకం
