Dblog Quick filter (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: On
tr: Açık

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: Message
tr: İleti

en: User
tr: Kullanıcı

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Location
tr: Konum

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Referrer
tr: Yönlendiren

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
tr: Günlük verileri bozuk olduğundan diziselleştirme geri alınamıyor: @message
