Dblog Quick filter (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: On
ru: Вкл

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: Message
ru: Сообщение

en: User
ru: Пользователь

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Location
ru: Место

en: Severity
ru: Важность

en: Referrer
ru: Источник отсылки

en: Anonymous
ru: Гость

en: About
ru: Информация

en: Match case
ru: Учитывать регистр

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
ru: Данные журнала повреждены и не могут быть десериализованы: @message
