Dblog Quick filter (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: On
ca: Actiu

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Message
ca: Missatge

en: User
ca: Usuari

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Location
ca: Localització

en: Severity
ca: Severitat

en: Referrer
ca: Referència

en: Anonymous
ca: Anònim

en: About
ca: Detalls
